BİZ KİMİZ ?

img

BİZ KİMİZ ?

BOYÇAY MAKİNA

USTALIKTAN UZMANLIĞA GİDEN YOLDA, SEKTÖRDE HİZMETLE GEÇEN 48 YILIN HAKLI GURURUNU YAŞIYORUZ.

1970 Yılında, Onursal Başkanımız Mehmet BOYÇAY Önderliğinde Kurulmuş Olan Tekstil Makinaları Ve Ağır Metal Sanayi Sektöründeki Firmamız, Yarım Asırlık Tecrübesi Ve Uzman Kadrosu Ile Ikinci Kuşaktan Bülent, Settar ve Serdar BOYÇAY Tarafından Üretimlerine Hız Kesmeden 2000 metrekare kapalı alanda hizmet vermekteyiz.

Kaliteli Insan Ve Uzman Ekip Çalışmasının Oluşturduğu Aktif Güçle, İlk Günden Bu Yana Kazandığı Bilgi Birikimini, Organizasyon Yeteneğini Ve Teknolojinin Sunduğu Olanakları Kullanmak Kurumsallık Politikamızdır. Deneyimli Insan Kaynağıyla Çalışarak; Tasarımda, Üretimde, Yapımda, Montajda Ve İş Yönetiminde Kaliteyi Ön Planda Tutmak, Taahhüdü Altındaki Işleri Zamanında Ve Kaliteli Şekilde Tamamlamak Asıl Kuralımızdır.

Firmamız Kaliteli Işler Çıkarmak Kadar, Işyerinde Huzur Ve Güvenliğin Öneminin Bilincinde Olmakla Beraber “ Istikrarı Yöntem Değil, Amaç Edinmektedir. ” Teknolojik Gelişmeleri Güncel Olarak Takip Ederek, Proje, Faaliyet Alanlarında Uygun Çalışma Ortamına Yönelik Sistemlerin Kurulmasını, Sağlığa Uygun Kaliteli Malzeme Ve Teçhizat Seçiminin Üretilmesini Sağlamak Görevimizdir.


HEMEN ARA PROJENİ BAŞLAT